Manavgat Canyoning

Manavgat Canyoning

Canyoning son yıllarda, tek seferlik bir yaz heyecanından dünya çapında keyifle yapılan bir macera sporuna dönüştü. Bu spor, nehirleri, boğazları ve normalde erişilemez olarak kabul edilen doğanın ıssız köşelerini keşfetmeyi sağlıyor. Bu sporda herkes konfor alanında dışa büyük bir adım atıyor. Bir şelaleden atlamaktan, akarsularla boğuşamaya, canyoning'de herkes için bir şeyler var.


Canyoning nedir?

"Canyoning hala oldukça yeni bir spor. Son 15-20 yıldır macera sporları arasında sayılıyor. Mağaracılık veya dağcılık gibi bir keşif sporu olarak başladı. Temelde çeşitli teknikler ve yöntemler kullanarak bir nehir sisteminden veya bir vadiden inme eylemi olarak adlandırılabilir."

 

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

Manavgat Canyoning

Canyoning son yıllarda, tek seferlik bir yaz heyecanından dünya çapında keyi

Manavgat Buggy Safari

Buggy safari turu ilginç ve güvenli modifiye edilmiş arazi araç

Manavgat Camping

Camping, Türkçe anlamıyla “kamp yapmak” olarak adlandırılmaktadı

Yorumlar

Tumay SENTURK

...

5 Yıldız

Çalışanlar gayet ilgili ve güler yüzlü, ne isterseniz ellerinden geldiğince karşılamaya çalışan bir işletme.. Duşlar ve tuvaletler temiz ama bizim insanımız biraz pis olduğu için bazen kötü durumlarda işletme sorumlu tutuluyor.. Ortak kullanabilen

Ahmet ÖZDEN

...

5 Yıldız

Ağaçlar arasında güzel bir kamp yeri. Manavgat nehri kıyısında atlama rampası ve suya girilebilecek alanı ile şimdiye kadar ki en iyi kamp yerlerinden birisi. Bayan erkek WC ve duş kabinleri temiz ve kullanışlıdır. Restaurant tan yemek yiyebilirsiniz

Tugay Aydın

...

5 Yıldız

Eylül ayında burada konaklama imkânımız oldu. Konumu çok güzel doğayla iç içe bir yer. İşletme sahibi Ramazan abi güler yüzlü, yardımseverdi. Ortam sessiz sakin kendi halinizde takılabileceğiniz bir yerdi. Eşimle beraber gayet rahat konaklayabildik.