Manavgat Buggy Safari

Manavgat Buggy Safari

Buggy safari turu ilginç ve güvenli  modifiye edilmiş arazi araçları buggyler ile harika bir doğal ortama sahip ormanlık bölgedeki off-road yollarda düzenlediğimiz bir aksiyon ve adrenalin turudur.


Buggy araçları kullanılması gayet kolay olup sürücü ehliyetine veya önceden herhangi bir tecrübeye sahip olmanıza gerek yoktur.

 

Öne Çıkarılanlar

Manavgat Canyoning

Canyoning son yıllarda, tek seferlik bir yaz heyecanından dünya çapında keyi

Manavgat Rafting

Yaz’ın keyfini doyasıya çıkartmak istiyorsanız, yapacağınız aktivitelerin b

Manavgat Buggy Safari

Buggy safari turu ilginç ve güvenli modifiye edilmiş arazi araç

Yorumlar

Ahmet ÖZDEN

...

5 Yıldız

Ağaçlar arasında güzel bir kamp yeri. Manavgat nehri kıyısında atlama rampası ve suya girilebilecek alanı ile şimdiye kadar ki en iyi kamp yerlerinden birisi. Bayan erkek WC ve duş kabinleri temiz ve kullanışlıdır. Restaurant tan yemek yiyebilirsiniz

Tumay SENTURK

...

5 Yıldız

Çalışanlar gayet ilgili ve güler yüzlü, ne isterseniz ellerinden geldiğince karşılamaya çalışan bir işletme.. Duşlar ve tuvaletler temiz ama bizim insanımız biraz pis olduğu için bazen kötü durumlarda işletme sorumlu tutuluyor.. Ortak kullanabilen

Tugay Aydın

...

5 Yıldız

Eylül ayında burada konaklama imkânımız oldu. Konumu çok güzel doğayla iç içe bir yer. İşletme sahibi Ramazan abi güler yüzlü, yardımseverdi. Ortam sessiz sakin kendi halinizde takılabileceğiniz bir yerdi. Eşimle beraber gayet rahat konaklayabildik.