Manavgat Jeep Safari

Manavgat Jeep Safari

Antalya’da Jeep Safari parkurlarının en güzeli hiç şüphesiz Manavgat bölgesinde yer alan meşhur Beşkonak Köprülü Kanyon’dur. Torosların Sıra dağlar arasında bir vadi şeklinde yer alan Köprülü Kanyon Rafting sporuyla ön planda olsa da müthiş orffroad yolları, kızılçam ormanları, eski roma döneminden kalan tarihi köprüler üzerinde, Köprüçay nehri arasında çıkacağınız Jeep safariyolculuğu hiç şüphesiz faklı tur arayanların tercihidir.Araçlar 4 x 4 arazi aracı olmakla beraber 10 kişiye kadar binme kapasitesine sahiptirler. Köprülü Kanyon Jeep Safari parkurları arasında dileyen katılımcılar ünlü Tazı Kanyonunu arazi araçlarıyla ulaşma imkânına sahip olurlar. Standart Jeep safari parkuru ve özel Tazı kanyonu parkurlarından her hangi birini seçtikten sonra 2 ile 3 saat arası bir macera yolculuğu başlar. Jeep araçlarının tamamı işi bilen uzman şoförlerden oluşur.

 

Antalya Köprülü Kanyon Jeep Safari turunu tamamlayan katılımcılar yemek dâhil program satın alanlar, ırmak kıyısında yöreye özgü öğle yemeği yiyerek turlarını tamamlamış olurlar. Rafting ile Jeep Safari turlarını Rafting ile Jeep Safari turlarını ikisi bir arada alan katılımcılar, grupların yoğunluk ve kişi sayılarına göre baş rehber tarafından program güzergâhı ve mola yerlerinde değişiklik yapabilir. Rafting parkuru 14 km ve 3 saat sürmektedir. 


 

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

Manavgat Rafting

Yaz’ın keyfini doyasıya çıkartmak istiyorsanız, yapacağınız aktivitelerin b

Manavgat Camping

Camping, Türkçe anlamıyla “kamp yapmak” olarak adlandırılmaktadı

Manavgat Buggy Safari

Buggy safari turu ilginç ve güvenli modifiye edilmiş arazi araç

Yorumlar

Ahmet ÖZDEN

...

5 Yıldız

Ağaçlar arasında güzel bir kamp yeri. Manavgat nehri kıyısında atlama rampası ve suya girilebilecek alanı ile şimdiye kadar ki en iyi kamp yerlerinden birisi. Bayan erkek WC ve duş kabinleri temiz ve kullanışlıdır. Restaurant tan yemek yiyebilirsiniz

Tumay SENTURK

...

5 Yıldız

Çalışanlar gayet ilgili ve güler yüzlü, ne isterseniz ellerinden geldiğince karşılamaya çalışan bir işletme.. Duşlar ve tuvaletler temiz ama bizim insanımız biraz pis olduğu için bazen kötü durumlarda işletme sorumlu tutuluyor.. Ortak kullanabilen

Tugay Aydın

...

5 Yıldız

Eylül ayında burada konaklama imkânımız oldu. Konumu çok güzel doğayla iç içe bir yer. İşletme sahibi Ramazan abi güler yüzlü, yardımseverdi. Ortam sessiz sakin kendi halinizde takılabileceğiniz bir yerdi. Eşimle beraber gayet rahat konaklayabildik.